אדוה סיטארה לזר

לשחרר את הטראומה

הרצאה משולבת דמו.
בהרצאה נלמד אודות מערכת העצבים שלנו וכיצד היא הבסיס לחווית המציאות. נעשה סדר במושג טראומה, ונבין מה אירוע כזה מייצר בגופנו, מה קורה לנשמה, ואיך כל זה קשור בכלל לחוויות התעוררות וזיהוי הטבע האמיתי. בסוף ההרצאה נחווה דמו על אחד המשתתפים ונטעם מעט מהחוויה.

נשימה והתעוררות

מוזמנים למסע פנימה אל עצמכם.
להיכרות יותר עמוקה עם כל רובדי אנושיותכם, לזיהוי שער של קבלה עצמית עמוקה.
בסדנה נלמד ונחווה כיצד ניתן להשתמש בכלי הריבסינג למען עבודת התעוררות, למען קילוף שכבות של דפוסים אל עבר הוויתנו הטבעית והנוכחת.

תנועה ריגשית וכתיבה אותנטית

נרקוד לארבעה רגשות שונים ונמלא בהם את כל גופנו. מהמקום הזה נשב ונכתוב את כל המלל שקיים בראש שלנו וללא סינון, בצורה אותנטית וכנה. כך נוכל לנקות את המוח החושב שלנו ממשפטים מיותרים ונאפשר מרחב חדש לשקט.

אדוה סיטארה לזר

מעל עשור שאני חיה וצועדת את דרך הרוח, המדיטציה וההתפתחות. בילדותי עברתי רצף של אירועים טראומתיים, שכללו אלימות, התעללות והתפרקות התא המשפחתי. הרבה מחיי חוויתי קושי, כאב ובדידות, ובו זמנית משהו בי ידע שזה לא אמור להיות כך. לכן מגיל צעיר אני חוקרת ומתנסה בדרכים שונות וכלים רבים למען ריפוי והשתנות, קודם כל שלי ובהמשך חיי של הסובבים אותי ומטופליי. בדרכי גיליתי כלים להתעוררות תודעתית אל אלוהים ואל האהבה דרך שחרור מדפוסים מותנים, מטראומות עבר ומפחד.
מתוך הכלים הרבים אותם חוויתי, למדתי והוכשרתי באלו שעזרו לי יותר מכל, ואיתם אני עובדת בקליניקה ובקבוצות.

כיום חיי מאוזנים עטופים בקבלה, בהרפיה למציאות ובחמלה לכל אשר מגיע.
אני חיה בזוגיות בריאה מלאה ואוהבת, מנהלת קליניקה המתמקדת בעבודת טראומה התפתחותית ובהתעוררות התודעה, ובנוסף מנחה קבוצות מדיטציה ותרפיה.

מוזמנים לקרוא באתר עוד עליי ועל העשיה שלי.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים