דלית אליהו בורנטין

המחבלים הפנימיים – לנצח את המלחמה שבראש

אנחנו נדרשים לתרום לשלום דרך בראש ובראשונה השקעה ברמת המודעות שלנו.
המחבלים הם מה שמשאיר אותנו בשבי – פחד מכשלון, פחד מדחיה, ספק, חוסר יכולת להגיד לא, חוסר אמון, השוואתיות, איומים, והפחד משינוי.
ניתנה בחירה חופשית לבני האדם, והפעם האור ניצח. סוף סוף הניסוי הצליח. ולמרות השתלטות החושך על הפלנטה, האור ניצח.
בזכות זה אנחנו רואים כל כך הרבה חושך. בזכות האור החושך נחשף. חושך עצום, דרך הכי חייתית ואלימה שבני אדם יכולים להתנהג אחד לשני. והאור חושף אותו, וזה מאוד כואב.
וזו המלחמה.
מלחמה של מידע in-formation צורות שנכנסות לתודעה. צורות שנכנסות לראש ובלוטת האיצטרובל שיש לנו במוח, מתפקדת כמו משדר. למעשה מה שאנחנו חושבים ומדמיינים קורה.
אם נכניס מידע של אור נקרין אור, נהיה שמחים, וניצור עולם טוב. אם נקרין טראומה נמשיך במעגל הטראומה.
סליחה היא מכשיר נהדר להתמרה של רגשות קשים. הם קשים. אנחנו רוצים לרכך אותם. הסליחה על השיפוטים ששפטנו את עצמנו, ואם אנחנו מצליחים בתרגול נתחיל להזכר מי אנחנו באמת.
נקשיב להרצאה, נצפה בהדגמה ונתרגל סליחה עצמית על שיפוטים – אחד הכלים המדהימים ביותר של הפסיכולוגיה הרוחנית.

דפוסים ארכיטיפים של מלחמה ושלום

מה גורם לי להשתתף במשהו?
למי אני נמשכת?
איך אנחנו נכנסים למלחמת כוחות?
מי הארכיטיפ שתורם לזה?
אריכיטיפ זה יותר מאישיות, זה מיתוס ובתוך הדפוסים הארכיטיפיים הזה אנחנו מוצאים את החלקים הפועלים בתוכנו הגיבור, החייל, הבריון, רודף הצדק ועוד אריכיטיפים רבים מופיעים בתוך המלחמה, ובבסיס כל החלקים האלה נמצאים הארכיטיפים ההשרדותיים שלנו, וגם הם מופיעים במיוחד בזמנים של מצוקה, בטחונית, כלכלית, או רגשית.
נפגוש את ארבעת הארכיטיפים ההשרדותיים הילד.ה, המחבל.ת, הקורבן, והזונה, ונבין איך הם פועלים באור ובצל בתוך התודעה שלנו. נקשיב להרצאה, נתרגל ונעשה מדיטציה ליצירת מציאות.

דלית אליהו בורנטין

M.A Spiritual Psychology
מאמנת תודעה מנחה סדנאות ומלווה ביצירת טרנספורמציה.
מלמדת פסיכולוגיה רוחנית, מאמנת לחיים ולעסקים משנת 2003, מייסדת חברת DelightGuide ו”מאסטרי אימון לחיים” – בית הספר לאימון על פי עקרונות הפסיכולוגיה הרוחנית.

[email protected]
טלפון: 054-8065868

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים