טאריקה

קונסטלציה משפחתית: ה"אחרות" שבאחר

קונסטלציה משפחתית היא טכניקה עדינה אך עוצמתית החושפת ומרפאה את הקשרים במשפחת המוצא שלנו.
באמצעות קונסטלציה משפחתית ניתן לחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור, להבין את הדינמיקות החבויות במשפחתנו, לקבל זוויות ראיה שונות והבנה עמוקה יותר של הדפוסים הרגשיים וההתנהגותיים שלנו ולאפשר קבלה מלאה של העובדות שהתרחשו בעבר ובכך לפתור את ההשפעות המזיקות שלהן על חיינו.

טראנס-פורמציה: שלום פנימי ובריאת מציאות

שלום, חיצוני ופנימי, הוא משהו שרוב האנשים מייחלים לו אבל במבחן המציאות אנו מוצאים את עצמנו לעתים קרובות במצבים של קונפליקטים, בין אם חיצוניים ובין אם פנימיים, חשים את עצמנו חסרי שליטה אל מול המציאות ונקלעים אל מעגלים של פגיעה ואשמה.
האם ניתן להגיע למצב של היעדר קונפליקטים, חיצונים או פנימיים, מבלי להימנע, להדחיק, לרצות או לבטל את עצמינו?

המוות כמורה לחיים

הפחד מהמוות הוא זה שנמצא מתחת לפני השטח של הרבה בעיות בחיינו-מתחת לפחדים, חרדות, דיכאון, בדידות וחוסר המשמעות. הפחד מהמוות גורם לנו להיאחז בבטחונות כאלו ואחרים, להיצמד לקשרים, הרגלים ומקומות, לעתים אף לברוח להתמכרויות שונות, ועדיין, הפחד שם.
אנחנו לא יודעים מתי יגיע רגע המוות שלנו, אך כשהמוות יגיע, בוודאות, אנחנו באמת מוכנים לקראתו?
האם אנחנו באמת יודעים מה לעשות כאשר המוות מגיע אלינו או אל אהובינו?
אם אנחנו מדחיקים, נמנעים מלהרהר במוות, מתוך פחד, אנחנו נמנעים באותה צורה לגמרי מהחיים. בסדנה ומדיטציה מופלאה זו, הלקוחה מ"ספר הסודות" של אושו, נלמד להכיר את המוות כמדיטציה, כהזדמנות לתרגל את מה שמעבר לחיים ולמוות. כולם מוזמנים, גם מי שכבר התנסה בעבר..במדיטציה או במוות.
כיצד אנו יכולים להישאר נאמנים לגבולות שלנו, לתקשר את הצרכים והרצונות שלנו ועדיין לכבד את אחר?
וכיצד משפיע מצב התודעה שלנו על המציאות אותה אנחנו יוצרים?
אתם מוזמנים לסדנה מרתקת, מעוררת ומלאת תובנות על הקשר בין תת המודע לבין חיים בשלום עם עצמי ועם סביבתי.

טאריקה

טאריקה היא תרפיסטית ליחידים, זוגות וקבוצות. מתמחה בהיבטים של גוף-תודעה, התמרת הרגלים, דפוסי מחשבה והתנהגות לא מודעים. מפתחת שיטת ה"טראנס-פורמציה".
בעשרים השנים האחרונות הוכשרה ב: רוקחות (בי""ס לרפואה הדסה עין כרם י-ם), רפואה איור-וודית (אוניברסיטת פונה, הודו), NLP – (האגודה הבינלאומית ל NLP, גרמניה), אושו היפנותראפיה (חברת האגודה האמריקאית להיפנותראפיה), קונסטלציה משפחתית ומערכתית ועבודה עם טראומה (תלמידתה של סאקינו מתילדה סטרנברג, גרמניה).​
טאריקה עובדת עם אנשים במשך למעלה מ – 15 שנים, מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות, מדיטציות ומדיטציית AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם.
לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה. מנהלת קליניקה בפרדס חנה וממייסדי מרכז אושו ת"א.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים