ירון זיו (פראם ודאנו)

welcome to Paradise

בסדנת הפתיחה הזו נפרד משגרת היום יום ונכין את עצמנו לאווירה של שלשה ימים קסומים במסגרת הפסטיבל בו נתמסר למודעות מדיטציות נגיעה בעצמנו דרך תנועה ומוסיקה העדינות וברכות נקלף קליפות לקראת מה שמחכה לנו בפסטיבל.

השלום מתחיל בתוכי

נפש האדם חלקים רבים בה חלקם בשלום וחלקם במלחמה.
בסדנה הזו נתוודע לחלקים השונים בתוכנו, נצלול פנימה אל החלקים אשר מקימים ביניהם יחסים של שלום, גם אל אותם חלקים פנימיים אשר בתוכנו אשר נמצאים במצב של מלחמה. נלמד עליהם, נכיר אותם ונראה כיצד נוכל לייצר פיוס ביניהם לשלמות גדולה יותר, שכן השלם הינו תמיד יותר גדול מסך סכום חלקיו.

מדיטצית AUM

AUM – Awareness Understanding Meditation ה- AUM היא מדיטציה דינאמית חברתית בת 14 שלבים, בה נצא למסע מרתק אל תוך החוויה הרגשית האנושית שלנו.
במהלך המדיטציה נעבור בין הרגשות השונים אותם אנו פוגשים בחיי היום יום שלנו. בעוד שבחיים עצמם הרגשות משתלטים עלינו ללא שום הודעה מוקדמת, במדיטציה זו, תוך שימוש בגוף, בתנועה, במשחק תפקידים וביטוי, נאפשר לעצמנו לחוות כל רגש באופן טוטאלי, ויחד עם זאת במודעות מלאה.
מעבר לשחרור רגשי אינטנסיבי, במדיטצית ה- AUM נתבונן על הדפוסים הרגשיים שלנו ונבין כיצד הם ניהלו אותנו עד היום, נאפשר לעצמנו לקחת אחריות מלאה על חיינו ולהיות מי שאנו רוצים להיות באמת.
ה- AUM הוא "טיפול 10,000" לגוף ולנפש. הוא נותן אנרגיה, משחרר, מחדש ומשאיר אותנו בגבהים של אושר ושקט שטרם חווינו ועם המון חברים חדשים…

גבר -אישה שלום או מלחמה גברים ממאדים ונשים מנוגה

המח הגברי והמח הנשי בנויים אחרת, הם חושבים אחרת, הם מרגישים אחרת והם מתנהגים אחרת.
לפעמים הם בסנכרון לפעמים הם בהתנגדות, ומעל הכל הם בהשלמה הדדית.
בסדנה הזו נצלול אל מרחב התקשורת בין גבר ואשה, נכיר את החלקים בין המוחות אשר יוצרים לעיתים עימות בין שני המינים, נתמודד עם קונפליקטים פוטנציאליים בין שני המינים, נלמד על דרכים לתקשורת מקרבת ועל גישור בריא, בעיקר נלמד לסלוח לחבק ולאהוב.

השלום יותר גדול מסך חלקיו

לאחר שלשה ימים נעבד נעכל את אשר עברנו נלמד להכיל בתוכנו את אשר חוינו בסופו של היום אנחנו חויה שלמה ומושלמת אלוהית

ירון זיו (פראם ודאנו)

שמי ירון זיו השם הסניאסי שלי הוא פרם ודאנו, אני  ד"ר לפסיכולוגיה וד"ר לחינוך, עו"ס קליני מטפל מוסמך בגישת הגשטאלט ובטיפול התנהגותי קוגניטיבי CBT.
ראש המסלול להכשרת מנחי קבוצות לשעבר במכללת "בית ברל" מחבר הספר "מסע קבוצתי" המדריך למנחה קבוצות, מנחה מדיטציות AUM מוסמך מטעם HUMANIVERSITY בהולנד.

טלפון: 052-4888840

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים