"ילד כה קטן עם אנרגיה כה גדולה, הוויה כל כך אטומית – יקום שלם גועש ושוצף" (אושו)


מתחם הילדים מחכה לכם, הורים וילדים, ביום שישי בשעות 09:00 עד 18:00, וביום שבת בשעות 09:00 עד 17:30.
המתחם ממוזג, נעים ושקט, יש בו מזרנים, מוסיקה, חומרי יצירה, חומרים מן הטבע וספרי ילדים. המתחם מוחזק על ידי צוות המנחים המסור שמאיר פנים לילדים. בואו לשחק, ליצור, לצחוק, לשמוח ולרקוד יחד במגוון סדנאות מעניינות ומפתחות – יהיה ציור מנדלות, יוגה לילדים, ועוד יצירה עם מים וטושים וגם חותמות, יהיה ריקוד ותנועה, יהיה הצגות ויהיו סיפורים, והרבה הרבה חיוכים.

 

 על המנחים:

 

נעמי פונדק-לובל – M.A בבריאות הוליסטית, מורה ותיקה ליוגה למבגרים וילדים. מכשירה מדריכי יוגה לילדים במכון וינגייט. מנהלת המרכז הישראלי לקשיבות בחינוך – תוכנית מדיטטיבית לילדים בבתי ספר.

 

רני פונדק – אבא, יוצר, מורה, נגר אומן.

 

מנדה כהן  – מורה ליצירה רב תחומית, המחברת בין היצירה לרוחניות. מתמחה בציור מנדלות וציור אינטואיטיבי. בפסטיבל מנחה יצירת מנדלות בעזרת דיסק וציור אינטואיטיבי

 

ורד ברקוביץ'  מתמחה באומניות במה אלטרנטיביות כמו תיאטרון רחוב, תיאטרון פיסי ותנועה, ליצנות מודרנית ג'אגלינג ותיאטרון פלייבק, מופיעה ולמדה בארץ ובחול ברחבי אירופה. תואר ראשון בחקר הטקסט כתיבה יצירתית ומדעי הרוח. מופיעה ומעבירה סדנאות מזה כ- 15 שנה אל מול קהלים מגוונים.

 

חלי שלם – נולדה על שפת הים, ומאז נשאת על גלים, בבליותרפיסטית, משוררת ומספרת סיפורים. בקרוב יצא לאור ספרה "עצ-טרובל" המיועד לילדים בכל הגילאים. בפסטיבל מנחה שעת סיפור ויצירה בעקבותיה.

 

 

יום שישי


09:00 | פתיחת המתחם – כל הילדים וההורים מוזמנים לבוא ולהכיר

 

09:30 | מפגשי טוש ומים ומה שביניהם עם מנדה 
בואו נטפטף קצת מים על טוש ונראה מה יצא מזה.

 

10:00 | כל גלגל מתגלגל חגיגת מנדלות עם מנדה
היופי במנדלה הוא שמציירים מבפנים החוצה ובאותו זמן הצייר נכנס מבחוץ פנימה.  בואו נצייר יחד מנדלות בעזרת דיסק. מתחילים בפרח החיים והשאר השמיים הם הגבול.

 

12:00 |  מיקס מדיה עם מנדה – קולאז' כתיבה, צביעה וחותמות
על הטוש שהתייבש בינתיים במפגש עם המים (מהסדנה הקודמת..) נוסיף קולאז' אישי.

 

16:00 |  סיפור קסום ויצירת שרביט קסמים עם חלי מספרת הסיפורים

 

 

יום שבת

 

9:00 | סדנת "קול השקט"- יוגה לילדים
לחבר ילדים בשמחה לגוף שלהם, לתנועה, לחיות בטבע לנשימה שלהם. לחבר אותם פנימה לעולם המופלא שבתוכם ולקשב לשקט ולמוסיקה שבפנים מוזמנים לבוא ילדים וילדים ברוחם לשחק ולגלות ביחד את החיבורים ואת הקשב

 

10:00 | הצגת חתול תעלול בליווי להטוטים ומוזיקה עיבוד חדשני לספרו המוכר של ד"ר סוס
ההצגה צבעונית וייחודית מורכבת מאומנויות התיאטרון, הקרקס, הג'אגלינג והמקצב, ומשלב באופן פעיל את הצופים הקטנים.. הבלגן חוגג וכן שני הילדים, אבל מי יודע אם ומתי הם ישימו לעצמם גבולות?.. כל מה שנשאר לגלות הוא: מהו התפקיד של הדג בתוך כל זה?

 

13:00 | מפגשי טוש, מים ומה שביניהם עם מנדה

 

15:00 |  כל גלגל מתגלגל – חגיגת מנדלות עם מנדה
בואו נצייר יחד מנדלות בעזרת דיסק. מתחילים בפרח החיים והשאר השמיים הם הגבול. היופי שבמנדלה הוא שמציירים מבפנים החוצה ובאותו זמן הצייר נכנס מבחוץ פנימה.

 

16:00 | מיקס מדיה עם מנדה – קולאז' כתיבה, צביעה וחותמות
על הטוש שהתייבש בינתיים במפגש עם המים (מהסדנה הקודמת) נוסיף קולאז' אישי.

 

17:00 |  תנועה מודעת
חוויה של תנועה מתוך מודעות של המנחה לילדים ולסביבה תוך שימת תשומת לב לשילוב בין תנועה חופשית וזורמת לבין קבלת ההנחיות לביצוע. שילוב של חופש וגבולות , שמחה ונוכחות, ספונטניות ותיכנון.

 

 

"ילד רוקד ומשתובב, רץ וקופץ בשמחה, בלי שום סיבה של ממש. אם תשאל אותו 'לאן אתה הולך'? הוא לא ידע מה לענות לך…הוא ימשוך בכתפיו וימשיך בדרכו. הוא יגיד לשום מקום"
(כה אמר אושו ואנחנו אומרים כשתשאל בפסטיבל  והילד ימשיך בדרכו… חפשהו במתחם הילדים)

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים