סמבביה אננד

טנטרה – שלום עם עצמי והאחר

מהותה של הטנטרה היא ליצור שלום והרמוניה פנימית עם עצמי, עם בני אדם והטבע סביב. למצוא את החיבור ל"אני" הטבעי והמשוחרר מהתניות ולחיות מתוך ערות ורוגע – במדיטציה.
בסדנה נשתמש בתרגולים שהגיעו אלינו מהודו מלפני 6000 שנה נלמד ליצור מרחב נשימה, ונעורר את אנרגיית החיים בתוכנו בזרימתה הטבעית. נשחרר מתחים ונפתח את הלב להתעלות רוח.
סמבביה משלבת תרגולים שונים עם שתיית תמציות פרחים "שיקוי טנטרי" שיצרה מתוך "פרחי התודעה" באשראם של אושו בהודו, שמסייע לפתיחת הצ'אקרות השונות והעצמת החוויה הטנטרית.

הילינג עם "פרחי התודעה"

סדנת הילינג בעזרת תדרים של פרחים – "פרחי התודעה" שגדלו בגנו הקסום של המסטר הרוחני אושו בהודו.
בסדנה נשתה יחדיו מתרכובות של תמציות פרחים הפותחות אותנו להתרחבות התודעה, לשלווה, לשלום ושלמות עם עצמי. נשתמש בקלפי הפרחים, ונלמד לקרוא את מצב ההילה שלנו. נחווה שחרור מרפא ואיזונן של הצ'אקרות השונות, התרחבות, חיזוק והעצמה פנימית.
סמבביה יצרה את תמציות הפרחים דרך תקשור עם הטבע, במשך כשבע שנים בשנות ה-90, בשנים בהם לימדה ב"מולטיברסיטי" באשראם בפונה, הודו. התמציות ספוגות ומהדהדות בתדרים של הפרחים שגדלו בגנו של המסטר אושו. לקינוח, סמבביה תקריא לנו סיפור מרתק על פרחים מרפאים מתוך סיפרה החדש: "התעוררות – חיי עם אושו".

סמבביה אננד

מורה ומלווה רוחנית ותלמידתו הישירה של אושו משנת 1980. מנחה סדנאות וקורסים למדיטציה, להילינג ולטרנספורמציה בדרך הטנטרה. חיה ולימדה באירופה, הודו, ארצות הברית, דרום אמריקה ויפן במשך כ-25 שנה, וכיום היא עושה זאת בישראל. סמבביה פיתחה שיטת ריפוי באמצעות תמציות פרחים, מפרחים שגדלו בגן הקומונה של אושו בפונה, הודו – Buddhafield Flower Essences™ (פרחי התודעה). ספרה הראשון על עבודתה עם תדרי הפרחים – יצא לאור בהודו בשפה האנגלית ונקרא: Communion with Nature.
סיפרה החדש – "התעוררות – חיי עם אושו" מוצע למכירה מוזלת בפסטיבל.

סיפרה של סמבביה – "התעוררות – חיי עם אושו" עוסק בחייה של סמבביה, שעזבה את הארץ בשנות ה-70, בגיל 21 למסע לא ידוע ולזמן בלתי מוגבל, כדי לענות לעצמה על שאלות הבוערות בתוכה. הספר מלא בסיפורים עסיסיים וצבעוניים מהשנים בהן חייתה באשראם של אושו בהודו ובקומונות ובקהילות השונות שלו ברחבי העולם. היא מבהירה לנו גם את הנקודות השנויות במחלוקת הקשורות לאושו. סמבביה מספרת על מסעותיה והרפתקאותיה, ועל התפתחותה הרוחנית המואצת לצדו של המסטר. היא משתפת מניסיונה על עולם המדיטציה, ההילינג והטנטרה, כיצד מרחיב ומעשיר הוא את חיינו וחיי הזוגיות שלנו, ופותח אותנו לתודעה החדשה.

לפרטים נוספים ללחוץ כאן
 טלפון: 052-4860131

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים