על ההופעות בפסטיבל

פסטיבל אושו ישראל, לצד כל 10 מתחמי הסדנאות שבו, מציג גם חגיגה מוזיקלית רב גונית עם הופעות חיות של מיטב האמנים הנעות בין 3 במות שונות לאורך כל הפסטיבל.

כמעט כל שעתיים הופעה מתחילת הפסטיבל ועד סופו. כשבנוסף אליהן מתווספות מסיבות תחת כיפת השמיים על הדשא המרכזי ובכפר המים שלנו. 

ההופעות נעות מהופעות אקוסטיות, עדינות ומרגשות בבאודיטוריום הממוגז בבקרים ובצהריי היום, לאחר מכן עוברים לכיוון הכפר הים אחר הצהריים ולקראת שקיעה עם ביטים מרקידים ומשם בערבים ממשיכים לבמה המרכזית להופעות סוחפות של קצב וריקוד, כשלאחריהן ממשיכים עם מסיבות עד השעות הקטנות של הלילה תחת כיפת השמיים בדשא המרכזי.

לאורך השנים הופיעו בפסטיבל מוזיקאים והרכבים רבים ביניהם: אברהם טל, קרולינה, מיכה שטרית, האנג'לסי, טרייבל דאנס, מטבוחה פרוג'קט, גיל רון שמע, שי בן צור, הדס קליינמן ואביב בכר, דניאלה ספקטור, יעל דקלבאום, אונוגנה, נועה זולו וקאבקו, טריפונס, סוםסום וחברים משוטי הנבואה, שי אביבי ומיכל ליבדינסקי, שי צברי, רביד כחלני – יאמאן בלוז, מארק אליהו, קוטימן, אלון עדר, דנה ברגר, ערן צור, חמי רודנר, גבע אלון, אסף אמדורסקי, קורין אלאל, גון בן ארי ולהקת זולת, פורסט, ורבים וטובים אחרים.

הפסטיבל שמח להיות במה לאמנים ולקדש מוזיקה ויצירה וגם לתמוך בה, תמיד סביב אושו היו הרבה מאוד מוזיקאים והרבה מאוד ריקודים, תמיד התרחשה סביבו חגיגה גדולה של החיים ובגלל זה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים. אושו תמיד נתן מקום לאומנות, לביטוי אישי, והמרכז הבינלאומי שלו היווה בית למוזיקאים וליוצרים רבים בתחומים רבים.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים