קרהנטי אמרטלי נצח

חץ וקשת – מלחמה ושלום בין הזכרי לנקבי

במצבים רבים בחיים אנו מנהלים בתוך עצמינו מלחמה פנימית – מאבק עיקש בין המוח החושב והרציונלי לבין הרגש האינטואטיבי והזורם.
שני סוגים שונים של תנועות. אנרגיית החיים מורכבת מאנרגיה זכרית ואנרגיה נקבית. כאשר יש מלחמה ודיסהרמוניה בין הזכרי לנקבי, אנרגיה אחת משתלטת או מחלישה את האחרת ואנו יוצאים מכלל איזון. חוסר האיזון יורגש בכל תחומי החיים שלנו – מערכות היחסים, יכולת ההגשמה וההתנהלות שלנו, האיזון הרגשי ואף הבריאות הפיזית שלנו. וכמובן שהוא מוביל גם לחוסר האיזון האנרגטי בעולם – בין נשים לגברים, בין מדינות וכו'.
בסדנה נלמד על אופי הפעולה של כל אחת מהאנרגיות ונתנסה בהן בריקוד, תנועה, דינמיקה קבוצתית וחקירה אישית. נלמד איך להקשיב ולנוע מתוכן בצורה שמביאה שלום ושלווה לכל תחומי החיים.

צ'אקרה דאנס

שלום פנימי מתחיל מחיבור ואיזון פנימי אמיתי.
בסדנה נעבוד עם מרכזי האנרגיה בגוף (הצ'אקרות) באמצעות מוזיקה, ריקוד, תנועה וקול. נשתמש באנרגיית החיים הטבעית שלנו כדי לנוע ולהניע אנרגיה מהשורש ועד הכתר בצורה אקסטטית ופעילה. נאפשר לעצמינו לשחרר ולפרק אנרגיות מוחזקות ונזרים אל הגוף אנרגית חיים חדשה.
ריקוד הצ'אקרות מאפשר חקירה קלילה ופעילה לתוך הגוף והנפש. מנקה ומאתחל את הגוף והאיבריים ומאפשר לנו הכרות עמוקה יותר עם עצמינו.

להקשיב לקולות שבתוכי – שלום פנימי בהקשבה ואינטואיציה

לעיתים כאשר אנו נדרשים לקחת החלטה או לבצע פעולה נשמעים בנו כמה קולות.
איך נדע להבדיל?
האם הקול הנשמע בתוכי הוא של הפחד שמונע ממני לנוע?
של המוח החושב המתבסס על חוויות העבר?
אולי זה הקול של האינטואיציה שלוחשת בשקט את העתיד?
אינטואיציה שלנו היא אחד הכלים באמצעותם אנו הופכים ערים לחיבור שלנו עם הייקום. היא השפה המרמזת לנו על התנועה הטבעית של החיים ועל היותנו חלק ממארג החיים הגדול. כולנו נולדנו עם היכולת להוביל את חיינו באמצעות האינטואיציה הטבעית שלנו. כשאנו בקשב אינטואיטיבי, אנחנו הופכים מודעים יותר לעצמינו ולסביבה ומתאפשר לנו לחיות בשלווה והרמוניה עם הבריאה.
בסדנה נלמד על שלושת סוגי האינטואיציות, ונתרגל הקשבה אינטואיטיבית.

קרהנטי אמרטלי נצח

מלווה תהליכי התפתחות וחיבור לחיים אישיים, זוגיים וקבוצתיים מזה עשור.
מוסמכת בליווי תהליכי אובדן, התמודדות עם חרדה וטראומה. מאסטר NLP ועוד.
מורה לתקשור, מנחת הורים בגישת התפתחות הילד בראי הצ'אקרות ותלמידה נצחית של החיים.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים