רוצים לקחת חלק?

אנחנו שמחים להציע אפשרויות שונות לבוא ולקחת חלק בפסטיבל. גם אתם יכולים לתרום, להיות פעילים ולהנות ממה שיש לו להציע.

האופציות הרלוונטיות כרגע הן:
 • להצטרף לצוות ההלפרים שלנו.
 • אם אתם מטפלים אפשר להגיש מועמדות להיות מטפל במתחם המטפלים בפסטיבל.
 • אם אתם אמנים ורוצים למכור דברים, אתם מוזמנים להצטרף לשוק האמנים שלנו, על בסיס מקום פנוי כמובן.
  הלפרים

בפסטיבל אושו ישראל יש כ- 150-200 הלפרים! כל שנה.

ההלפרים הם האנשים שעוזרים לנו בתפעול של הפסטיבל על כל חלקיו, מהמתחמים, לחנייה, לוולקאם סנטר, לבמות, לאינפו, לצוות החלוץ שעוזר בהקמות, בכל מקום בו.

הלפרים עושים את זה על בסיס התנדבותי, הם נותנים בד"כ 2 משמרות של 6 שעות לאורך הפסטיבל (סה"כ 12 שעות) ומקבלים כרטיס כניסה לפסטיבל וארוחה לכל משמרת שהם עושים.

כייף להיות חלק, כייף לעשות משהו תוך כדי, כייף לעשות משהו ביחד עם עוד אנשים.

יש עוד לא מעט דברים שצריך לדעת (לא יותר מדי) הכל כאן בטופס הזה, אם אתם בעניין מלאו אותו וסימה אחראית ההלפרים שלנו תחזור אליכם.

מטפלים

בפסטיבל אושו מתחם מטפלים עם יותר מכ24 מטפלים בשיטות שונות. אם אתם מטפלים מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה, תוכלו להגיש מועמדות להצטרף. אנחנו מצרפים בעיקר מטפלים שעובדים עם הגוף וקרובים לעולם של אושו. כרגע לא נפתחת הרשמה. 

שוק אמנים ודוכני מידע

בפסטיבל גם שוק אמנים עשיר שמציע לאורחי הפסטיבל לקנות דברים, החל מבגדים, תכשיטים, אקססוריז שונים, ספרים, קוסמטיקה טבעית ועוד. מספר המקומות בשוק האמנים כמובן מוגבל, אם יש לכם מה להציע ותרצו למכור דברים במהלך הפסטיבל , צרו קשר בוואטסאפ עם סימה ב 052-7336667

שתפי"ם אמני קרקס ודברים נוספים

אם יש לכם דברים נוספים להציע לנו כמו שתפ"ים שיווקים, אנשי קרקס שרוצים להופיע או דברים אחרים שנראים לכם רלוונטים וכאלו שיכולים לעניין אותנו מוזמנים לכתוב לנו מייל בנושא ל: [email protected]

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים