סודאס

מדיטציית AUM

ה- AUM – Awareness Understanding Meditation – הוא תהליך חברתי ואקטיבי בו עוברים דרך קשת רחבה של מצבים רגשיים בעזרתם של המשתתפים האחרים למסע, שמשקפים לנו את האני האמיתי ודוחפים אותנו קדימה. זה טיפול עשרת אלפים לנשמה. בתוך שעות ספורות נחווה סערה של החיים במלוא העצמה: כעס, חמלה, אהבה, שחרור, שיגעון, חושניות, צחוק ובכי ועוד כמה, בפול ווליום.
למה בעצם צריך את רכבת ההרים הרגשית הזאת, ועוד בישראל 2024?
כדי להתנער ולשחרר בקול גדול את הרגשות השליליים, את הכעס, הפחד והתסכול שאנחנו מנסים להשתיק כדי לשרוד ביום יום. כדי לתת מקום ולחגוג את שמחת החיים, הטוטאליות והלב הפתוח. כדי לראות שאין צורך במלחמה בין החלקים הפנימיים שלנו, מכיוון ש – כמו בחיים – גם בתוכינו יש מקום לכל הרגשות כולם.

המיטב של אושו

סדנה חוויתית שבה נשחק עם חלק גדול מהטכניקות המהפכניות שיצר אושו לכדי מבנה אחד שלם. ריקוד, שקשוק, נשימה, קטרזיס ועוד, כדי לחוות את השקט, השלווה והעדות שיגיעו בצורה טבעית לאחר כל הרעש. לאחר מכן נשב לשתף, להבין ולהעמיק במשמעות המדיטציה בחיינו ואיך הטכניקות שיצר אושו מתאימות לנו, האנשים המודרניים המערביים.

מדיטצית מנדלה של אושו

בכל מעגל יש מרכז.
בעזרת המדיטציה האקטיבית והאנרגטית הזאת, על ידי יצירת מעגל של אנרגיה, נוכל להגיע למרכז שלנו ומשם להיות עדים לכל מה שקורה בפנים ובחוץ.
זוהי אחת המדיטציות המיוחדות והאינטנסיביות שיצר אושו והיא מלווה במוזיקה קסומה שנוצרה במיוחד עבורה.

להפרד באהבה – Samasati – מדיטציית מודעות ומוות

המוות היה נוכח בכל פינה השנה, אז למה להביא אותו גם לפסטיבל? כי בתוך התקופה האחרונה שעברנו, מלאת האתגרים והכאב, חשוב ליצור מרחב שבו נוכל להתמודד עם הנושאים הקשים והעמוקים ביותר. במדיטציה זו, נצלול יחד פנימה ונתמודד עם הפחד והכאב שמלווים את המוות והפרידה. במהלכה נתרגל מאוד בעדינות פרידה – מהחיים, מהאהובים בחיינו, ומכל היקר לנו. נלמד לקבל ולהכיל את מעגל החיים והמוות, ולמצוא את השלום הפנימי בתוכנו. ניצור מרחב בו נוכל להרגיש את הכאב אבל גם – להיפרד באהבה.

מעגל שיתוף אינטימי

"מלחמה ושלום" הפך השנה מכותרת למציאות ממשית ויומיומית. רבות ורבים מאיתנו הושפעו או נפגעו מהמלחמה, ונושאים עימם כאב.
מטרת המעגל הזה היא ליצור מרחב וזמן כדי לדבר מהלב ולקבל הקשבה, לתת מקום למי שרוצה לשתף את הכאב הפנימי והאינטימי מבלי לחפש תשובות, עצות ופרשנויות, רק לספר ולקבל תמיכה, הכלה וחיבוק.
וכן, יהיו גם חיבוקים בסוף.

סודאס (Humaniversity Israel)

חי בתשוקה גדולה להעביר לאחרים את מה שאספתי בדרך ההתפתחות שלי, מה שעבד בשבילי, הרחיב לי את הלב והתודעה, מאז שפגשתי את אושו. 
מנחה ומלווה קבוצות ויחידים בדרך ההתפתחות, התרפיה והמדיטציה. 
מכשיר מנחי מדיטציות אקטיביות של אושו מטעם המרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הודו, מנחה תהליכי שחרור רגשי, מדיטציית AUM ומדיטציות חברתיות של OSHO Humaniversity, מנחה קונסטלציה משפחתית ומערכתית. 

טלפון: 050-8534050

[email protected]